Portal Turystyczny Słoneczna Polska

Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.

Wypożyczalnia kajaków Mini Camp Mrzonka - Joniec

Turystyka aktywna  Mazowsze -

09-131 Joniec, ul. Joniec

Telefon  696-436-799 ,(23)-661-61-99
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznaPolska.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu
www http://kajaki-mrzonka.com.pl/

CHARAKTERYSTYKA:
Mini Camp Mrzonka, noclegi Joniec, Agroturystyka Joniec, Wypożyczalnie Joniec, wypożyczalnia kajaków, wypożyczalnia kajaków Joniec, noclegi, pokoje, kajaki, domki, kajaki mazowsze, domki mazowsze, kajaki Joniec, domki Joniec, aktywny wypoczynek, urlop, wypoczynek mazowsze, wypoczynek Joniec, domki nad rzeką
Piktogramy
Łazienka przy pokoju Plaża Parking

Daj nam plusa

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
Spływy
 od 35.00  zł
Noclegi
 Od 30.00  zł/osoba/doba
Szczegółowy cennik poniżej, oraz dostępny na stronie: http://kajaki-mrzonka.com.pl/?oferta,15

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Oferujemy państwu spływy kajakowe po malowniczej rzece Wkrze, tylko 55 km od Warszawy. Posiadamy kajaki dwuosobowe jak i kanu 3 osobowe w których można wybrać się na przemiły rodzinny spływ. W cenę wypożyczenia kajaka wchodzą: kajak, dwa wiosła, dwa kapoki, dwie poduszki na siedzenie, wywóz lub odbiór po dopłynięciu w wyznaczone miejsce. Organizujemy także duże spływy dla firm i innych organizacji. Rzeka Wkra, zwana na odcinku powyżej Działdowa Nidą, a za Działdowem do Lubowidza Działdówką, jest prawobrzeżnym dopływem Narwi, uchodzącym do niej kilka kilometrów przed ujściem tej rzeki do Wisły. Jej długość wynosi 249 km. Przecina tereny historycznego Mazowsza; w górnym biegu stanowiła jego granicę. Dla kajaka dostępna zasadniczo od Działdowa, pierwszej miejscowości po połączeniu ze swym największym dopływem Szkotówką. Od Działdowa nie ma utrudnień powodowanych stanem wody. Spadek na szlaku to 0,4‰.

Noclegi w domkach holenderskich z sanitariatami, domkach drewnianych, domu całorocznym gdzie mogą państwo wynająć pokój, do państwa dyspozycji jest grill, miejsce na ognisko, grill zakryty na chłodne lub deszczowe wieczory, wiata z ogromnym stołem w sam raz do wieczornego biesiadowania.

Domki holenderskie mieszczą od 4-5 osób, składają się z salonu, kuchni i dwóch lub trzech sypialni, posiadają WC jak i niektóre pełną łazienkę, na terenie campingu znajdują się również sanitariaty z ciepłą bieżącą wodą.

Domki drewniane od 2-4 osób, piękne wysoko osadzone na masywnych drewnianych palach, z małym tarasem z którego można podziwiać rzekę Wkrę. Dom całoroczny w którym mogą państwo wynająć pokój, posiada dużą łazienkę, kuchnię i salon z telewizorem. Dom umiejscowiony jest na przepięknym wzgórzu, z którego można podziwiać malowniczy krajobraz rzeki jak i cudowną zieleń otaczającą go wokół. Za domem mieści się ogromny teren z zieloną trawą świetny na grilla, piknik czy miejsce na zabawę dla dzieci.

» DODATKOWE INFORMACJE «

Spływy zorganizowane

Naszą ofertę kierujemy również do grup zorganizowanych. Zachęcamy szkoły i firmy, do aktywnej integracji i zaznawania nowych doświadczeń. W realizacji takiego grupowego spływu, pomogą państwu nasi Instruktorzy Turystyki Kwalifikowanej z zakresu turystyka kajakowa. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje niezbędne do organizacji i prowadzenia imprez, spływów grupowych zgodnie z wymogami Rozporządzenia MENiS z dn. 08.11.2001 w sprawie warunków i sposobu organizowania przez publiczne przedszkole, szkoły i placówki krajoznawstwa i turystyki (Dz.U. z 2001 r. nr 125, poz. 1516).

Nasi instruktorzy gotowi są pełnić opiekę nad naszymi gośćmi, dbają o bezpieczeństwo w trakcie spływu i pomagają cennymi wskazówkami. Mogą pełnić funkcję instruktora kajakowego, animatora imprezy kajakowej i kierownika wycieczki/spływu.

Chcesz zaplanować wycieczkę szkolną, którą cała grupa zapamięta na długo? Nie wahaj się, dzwoń pod numer 696436799 udzielimy Ci szczegółowych informacji i wspólnie zaplanujemy przebieg imprezy!

EKO-SPA

Na terenie naszej wypożyczalni posiadamy małe ECO SPA, w którego skład wchodzi pierwsza w naszej okolicy ruska SAUNA BANIA-BECZKA. Jest to sucha sauna, w której wewnątrz znajduję się piec, wyłożony kamieniami. Temperaturę w saunie uzyskujemy za pomocą tego właśnie pieca, w którym palimy drewnem, wilgotność zaś uzyskujemy poprzez polewanie wodą nagrzanych kamieni. Korzystanie z sauny ma wiele zalet, przede wszystkim wpływa korzystnie na układ naczyniowo-sercowy, wysoka temperatura prowadzi do wzmożenia ukrwienia mięśni szkieletowych.

Przede wszystkim, seans w saunie pozwala nam na relaks, odpoczynek w gronie rodziny lub znajomych. W naszej saunie zmieści się spokojnie 6 osób, posiadamy również beczkę z zimną wodą na zewnątrz, w celu schłodzenia ciała w przerwie między seansami. Sauna jest świetną opcją, aby zrelaksować się po długim spływie kajakowym! Saunę, odpalamy na rezerwację, ponieważ aby osiągnąć odpowiednią temperaturę potrzebuje około 1-1,5 godziny palenia. Koszt to jedyne 10 zł od osoby za godzinę. Z sauny mogą państwo korzystać całym rokiem, w zimę ma ona swój niepowtarzalny klimat!

Spływy jednodniowe:

spływy jednodniowe joniec

Szczegółowy cennik:

» ATRAKCJE «

Miejscowość turystyczno - wypoczynkowa, malowniczo położona nad rzeką Wkrą otoczona pięknymi lasami w których znajdują się kompleksy domów rekreacyjnych służących również do całorocznego zamieszkania. Elementami wpływającymi na atrakcyjność Gminy są walory krajoznawczo - przyrodnicze.

Ze skarpy na której położona jest miejscowość Joniec (siedziba urzędu) można podziwiać przepiękny widok meandrującej pomiędzy lasami i polami rzeki Wkry, dające bogactwo wielu gatunków ryb, dających spokój i wyciszenie dla pędzącego świata.

Przez niemal siedem stuleci, do końca XVIII w., Joniec był własnością biskupów płockich. W 1784 r. kosztem jednego z nich, Michała Jerzego Poniatowskiego, brata króla Stanisława Augusta, wzniesiono tu kościół parafialny św. Ludwika, w stylu klasycystycznym. Obok kościoła stoi murowana dzwonnica, zbudowana w tym samym czasie. Nad wejściem do niej znajduje się bardzo ciekawa kamienna tablica.

Biskup Poniatowski, który był w tym czasie przewodniczącym Komisji Edukacji Narodowej, kazał ku oświeceniu parafian, wyryć na niej litery alfabetu (duże i małe, drukowane i pisane), cyfry i liczby od 1 do 24 oraz wierszowany napis, mówiący o pożytkach z nauki, zwłaszcza jeśli umożliwia ją oświecony rząd i Komisja Edukacji:

"Czytać, Pisać, Rachować ucz się z tey Tablice,
Pomogą ci do tego Proboszcz, Pan, Rodzice,
Chceszli dokładniey poznać tę naukę walną,
Wraz z inszemi Xiążeczkę masz Parafijalną.
Korzystaj z daru, któryć czyni Rząd Krayowy,
Będziesz z niego majętny, gospodarny, zdrowy.
Proście Boga za Króla, Oyczyznę, Panów i Dobrodziejów
oraz Biskupa X. Poniatowskiego, autora tey Tablicy. Roku 1784".

Podobną tablicę, także ufundowaną przez M. J. Poniatowskiego, można zobaczyć na ścianie katedry w Kielcach.

» MAPA «

NUMER OFERTY: 10293

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i  zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.


UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

© 2010-2011 SlonecznaPolska.pl
Słoneczna Polska
STRONA GŁÓWNA | KONTAKT | STRONY I REKLAMA NA PORTALU | ZALOGUJ DO USŁUG | REGULAMIN | . |

SlonecznaPolska.pl to Portal Turystyczny, w którym bardzo szybko odnajdziecie Państwo noclegi (hotele, pensjonaty, agoturystyka, apartamenty, pokoje gościnne, domki, ośrodki wypoczynkowe, wille, kwatery prywatne) oraz oferty aktywnego wypoczynku w każdym regionie Polski.
Jeżeli chcą Państwo aby Państwa obiekt noclegowy został zauważony - skorzystajcie z naszego serwisu.