» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «
| USŁUGA |
CENA |
INFO |
|
Cennik wyżywienia
|
| wyżywienie całodzienne: |
45.00 |
zł/osoba |
| śniadanie: |
12.00 |
zł/osoba |
| obiad: |
20.00 |
zł/osoba |
| Obiadokolacja: |
25.00 |
zł/osoba |
| Kolacja: |
15.00 |
zł/osoba |
|
Cennik zakwaterowania
|
| pokój 2/3 osobowy od: |
115.00 |
zł/doba/pokój |
| pokój 4 osobowy od (łącznik 2 pokojowy): |
145.00 |
zł/doba/pokój |
| domek 4 osobowy dodatkowa osoba 20zł: |
170.00 |
zł/doba/domek |
» INFORMACJE O OBIEKCIE «
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy NEPTUN w Borzechowie.
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy NEPTUN zlokalizowany jest na skraju Borów Tucholskich, we wsi Borzechowo, 50 km na południe od Gdańska, nad jeziorem Borzechowskim. Dzięki korzytnemu położeniu nasz ośrodek to wymarzone miejsce na wędkowanie, grzybobranie oraz wypoczynek i relaks z dala od miejskiego zgiełku.
Jezioro Borzechowskie, nad którym leży ośrodek, jest jednym z największych (303 ha) i najczystszych (I kl. czystości wody) na Pojezierzu Starogardzkim. Na jeziorze znajduje się kilka wysp. Na największej z nich - Wyspie Starościńskiej - pozostały fragmenty ruin zamku, który w latach 1581-1772 był siedzibą starostów kociewskich.
We wsi Borzechowo warto obejrzeć zabytkowy kościół z 1833 r. pod wezwaniem św. Anny oraz zabytkową chatę kociewską z podcieniami z XIX w. W odległości kilkuset metrów od ośrodka znajduje się założony w 1875 roku Ogród Dendrologiczny "Wirty", obecnie jeden z najciekawszych obiektów tego typu w Polsce. Zgromaczono tu ponad 450 gatunków drzew i krzewów z całego świata.
Bliskość morza oraz ogromny kompleks lasów iglastych w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodka tworzą tu specyficzny mikroklimat wzbogacając powietrze jodem pomocnym w profilaktyce i leczeniu górnych dróg oddechowych i tarczycy.
Nasz Ośrodek dysponuje 100 miejscami noclegowymi. Zapewniamy zakwaterowanie w pokojach trzy i cztero osobowych oraz 5 donków leniskowych z pełnym węzłem sanitarnym i TV. W godzinach od 10.00 do 22.00 czynna jest kawiarnia i restaruracja.
Zaplecze rekreacyjne:
-strzeżone kąpielisko z dużą piaszczystą plażą (sezon letni)
-wypożyczalnia sprzętu pływającego (kajaki, rowery, łodzie)
-plac zabaw dla dzieci
-trampolina dla dzieci
-mini disco dla dzieci
-mini zoo (otwarcie w 2012 r.)
-kort tenisowy
-siatkówka plażowa
-tenis stołowy
-parking dla samochodów
-wypożyczalnia rowerów
Możliwy pobyt z psem pod warunkiem należytego zabezpieczenia (smycz, kaganiec).
Organizujemy: szkolenia, narady, kurso-konferencje, imprezy okolicznościowe, zielone szkoły. Ośrodek jest wyposażony w sprzęt audiowizualny.
Ważne dla miłośników czworonogów: Wyrażamy zgodę na pobyt z psem, kotem, świnką morską oraz innymi gryzoniami ;-) pod warunkiem należytego zabezpieczenia (smycz, kaganiec, klatka- oczywiscie dla świnki morskiej ;-) ).
» DODATKOWE INFORMACJE «
Wczasy rodzinne
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy NEPTUN-POLMED zlokalizowany jest na skraju Borów Tucholskich, we wsi Borzechowo, 50 km na południe od Gdańska, nad jeziorem Borzechowskim. Dzięki korzystnemu położeniu nasz ośrodek to wymarzone miejsce na wędkowanie, grzybobranie oraz wypoczynek i relaks z dala od miejskiego zgiełku.
Całoroczny wypoczynek w pokojach 3 i 4 osobowych z łazienką.
W każdym pokoju TV.
Zapraszamy do zwiedzenia turystycznych atrakcji regionu:
- krzyżacki zamek w Malborku
- katedra w Pelplinie
- zabytki Trójmiasta
Proponujemy turnusy tygodniowe, dwutygodniowe oraz inne do uzgodnienia.
Restauracja, kawiarnia, bezpieczny parking
Oferta dla szkół
Zapraszamy do organizowania w naszym ośrodku wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Oferujemy wysoki standard usług i niskie ceny. Ułatwiamy organizację wycieczek do Trójmiasta, Malborka i innych ciekawych miejsc regionu.
Oferta dla Pracodawców
Pragniesz zorganizować wczasy swoim pracownikom?
Zapraszamy do organizowania w naszym ośrodku wczasów pracowniczych. Zapewniamy szeroką ofertę usług wypoczynkowych.
Organizujemy zwiedzanie Trójmiasta, Malborka i innych ciekawych miejsc regionu.
Zapewniamy pobyt w pokojach 3 i 4 - osobowych z łazienkami i TV.
Restauracja i drink-bar.
Strzeżony parking.
A może szukasz miejsca na szkolenie, konferencję, bankiet? Nasz ośrodek zorganizuje każdą imprezę zarówno w restauracji jaki i "pod gołym niebem"
» ATRAKCJE «
Bory Tucholskie to jeden z najatrakcyjniejszych regionów w Polsce, o niezaprzeczalnych walorach turystyczno - wypoczynkowych. Jest to raj dla dzieci i odpoczynek dla dorosłych.
Bory Tucholskie na pewno zasługują na miano "zielonego morza". Stanowią one jeden z największych w Polsce kompleksów leśnych. Można tu podziwiać urozmaiconą rzeźbę terenu,zróżnicowaną florę i faunę w licznych rezerwatach przyrody, ale przede wszystkim oddychać tu czystym powietrzem, napawać się ciszą i nieskażoną cywilizacją przyrodą i naturalnymi krajobrazami.
To tu znaleźć jeszcze można tereny dziewicze, nienaruszone, które zachowały swój pierwotny charakter.
W lasach spotkać można daniela a nawet łosia, dość powszechnie występują tu jelenie, sarny, dziki, zające, lisy, kuny oraz bobry w całym dorzeczu rzek Wdy i Wierzycy. W licznych rezerwatach żyją czaple siwe, na co dzień spotkamy bociany, żurawie, łabędzie, cietrzewie, głuszce, kuropatwy, puchacze oraz liczne gatunki kaczek i gęsi.
W bliższej i dalszej okolicy na pewno nie zabraknie też Państwu atrakcji do zwiedzania.
Serdecznie zapraszamy!
» MAPA «
NUMER OFERTY: 9941