Portal Turystyczny Słoneczna Polska

Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.

Ośrodek wypoczynkowy CHECHŁO - noclegi, Trzebinia, Małopolskie

Ośrodki wypoczynkowe  Jura Krakowsko-Częstochowska -

32-540 Trzebinia, Trzebinia

Telefon  (32) 612 13 08, 608273317, 606494510
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznaPolska.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu
www http://trzebiniachechlo.pl

CHARAKTERYSTYKA:
ośrodek wypoczynkowy, noclegi, pokoje, pensjonaty, domki, Trzebinia, okolice Krakowa, Małopolska, tanie noclegi, pokoje w Trzebini, noclegi w Małopolsce, pensjonaty koło Krakowa, wczasy, urlop, wakacje, wypoczynek, wakacje w domkach, wakacje w Małopolsce, turystyka
Piktogramy
Łazienka przy pokoju Plaża Parking

Daj nam plusa

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
CENNIK
 Nocleg w pokoju 3 lub 4 osobowym 30.00  zł
 Śniadanie 10.00  zł
 Obiad od 12.00  do 18 zł
 Kolacja 10.00  zł

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Położony jest nad zalewem Chechło w kompleksie leśnym Puszczy Dulowskiej po południowej stronie autostrady A4 na wysokości miejscowości Trzebinia (około 40 km od Krakowa i Katowic). Sąsiedztwo zalewu (woda I i II klasy czystości) z piaszczystą plażą oraz kompleksu leśnego stwarza naturalne warunki spokojnego odpoczynku oraz możliwości wyboru formy relaksu. Teren ośrodka jest ogrodzony i 24 godziny na dobę dozorowany.


Na terenie około 2,64 h znajduje się 5 szt. domków, w których znajduje się po 4 pokoje
z niezależnymi wejściami z zewnątrz.

W pokojach znajdują się:
 • 3 lub 4 tapczaniki jednoosobowe,
 • szafy i szafki,
 • lodówka,
 • radio,
 • stoliki i krzesła,
 • segment łazienkowy: ciepła /podgrzewacze przepływowe elektryczne/ i zimna woda, WC, prysznic, umywalka.

Pokoje są częściowo murowane, częściowo drewniane, ocieplone, całoroczne. W okresie chłodów w pokojach znajduje się odpowiednia ilość podgrzewaczy elektrycznych olejowych.

Dysponujemy łącznie 72 miejscami noclegowymi.

Domki są od siebie oddalone o około 20-30 m. Pobyt i zachowanie gości jest niekrępujące się nawzajem.

» DODATKOWE INFORMACJE «

Ośrodek Wypoczynkowy "Chechło" posiada:
 • wydzielone kąpielisko
 • obecność ratownika
 • boisko do piłki siatkowe
 • możliwość zakupu chłodnych napojów
 • możliwość zakupu obiadu
 • możliwość zakwaterowania
 • możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego

 
Ośrodek Wypoczynkowy "Chechło" to całoroczne usługi noclegowe, obiekt strzeżony, parking, 20 domków, 66 miejsc noclegowych
 
Na terenie Ośrodka wydzielono ogrodzony plac zabaw dla małych dzieci, boisko do gry w koszykówkę lub siatkówkę oraz miejsce do rozgrywek tenisa ziemnego (boisko asfaltowane).
Do dyspozycji gości znajdują się odpowiednio przygotowane i zadaszone paleniska do pieczenia np. prosiaków lub innego grillowania.
W sezonie letnim (czerwiec, lipiec, sierpień) otwarte są pole namiotowe oraz kempingowe z możliwością podłączenia do prądu oraz wspólnym segmentem łazienkowym i WC. Dodatkowo na tym terenie znajdują się domki z trzema miejscami do spania.

Ośrodek dzierżawi tzw. plażę miejską dla około 2000 osób (dostęp do wody I i II klasy czystości) dozorowaną przez ratowników wodnych. Dysponuje także wypożyczalnią sprzętu wodnego i pływającego: rowery wodne, kajaki, żaglówki, łódki.


WESELA

Wesela od 145zł od osoby.
 
Sale na 150, 30, 25 miejsc + sala balowa.
 
Dla pary młodej pokój gościnny w cenie przyjęcia.
 
Na miejscu noclegi dla 70 osób

» ATRAKCJE «

Obszar miasta i gminy Trzebinia położony jest na Wyżynie Śląsko-Krakowskiej, w zachodniej części województwa małopolskiego, w powiecie chrzanowskim. Geograficznie obszar miasta i gminy jest wyżyną wzniesioną od 270 do 470 m. n.p.m. Miasto i gmina zajmują powierzchnię 105,28 km2, a jej teren zamieszkuje około 34,1 tys. mieszkańców, z czego blisko 60 % mieszka w mieście. Gmina obejmuje: miasto Trzebinia oraz sołectwa (Bolęcin, Czyżówka, Dulowa, Karniowice, Lgota, Młoszowa, Myślachowice, Piła Kościelecka, Płoki i Psary).

Przez teren gminy przebiega granica ważnych regionów: śląskiego i krakowskiego. Dobrą komunikację zapewnia rozbudowany układ dróg w tym autostrada A4 oraz korzystne połączenia kolejowe, które czynią miasto ważnym węzłem komunikacyjnym.

Atutem Trzebini są duże kompleksy leśne, stanowiące aż 43 % powierzchni gminy, będące siedzibą licznych ptaków i zwierząt. Zwolennikom aktywnego wypoczynku polecamy ośrodki sportowe nad Zalewem Chechło, Kozim Brodem, letnie kąpielisko Balaton oraz atrakcje oferowane przez krytą pływalnię Aqua Planet w Trzebini.

Do ciekawych i godnych polecenia miejsc o dużych walorach przyrodniczych, rekreacyjnych i turystycznych należą:
 • Puszcza Dulowska, rezerwat przyrody Ostra Góra, r
 • zeka Kozi Bród,
 • Bożniowa Góra,
 • wzgórze Bialny Dół,
 • Skałka Triasowa w Bolęcinie i Martwica Karniowicka.

Miejsca te łączą trasy trzech pieszych szlaków turystycznych (łącznie ok. 40 km) oraz blisko 76,5 km szlaków rowerowych.

Na terenie miasta i gminy Trzebinia znajduje się wiele wartych odwiedzenia zabytków, wśród których wymienić należy: Zespół Pałacowo - Parkowy w Młoszowej, Dwór Zieleniewskich w Trzebini, Sanktuarium Maryjne w Płokach oraz Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej w Trzebini.

Wyjątkowym miejscem jest kurhan Karniowicach (obiekt Parafialnego Ośrodka Pamięci Zmarłych), łączący elementy starożytne z nowożytnymi i stanowiący swoiste skrzyżowanie katakumb, krypt królewskich i średniowiecznego kurhanu z nowoczesną metodą balsamacji zwłok i systemem komputerowym.

» MAPA «

NUMER OFERTY: 9415

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i  zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.


UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

© 2010-2011 SlonecznaPolska.pl
Słoneczna Polska
STRONA GŁÓWNA | KONTAKT | STRONY I REKLAMA NA PORTALU | ZALOGUJ DO USŁUG | REGULAMIN | . |

SlonecznaPolska.pl to Portal Turystyczny, w którym bardzo szybko odnajdziecie Państwo noclegi (hotele, pensjonaty, agoturystyka, apartamenty, pokoje gościnne, domki, ośrodki wypoczynkowe, wille, kwatery prywatne) oraz oferty aktywnego wypoczynku w każdym regionie Polski.
Jeżeli chcą Państwo aby Państwa obiekt noclegowy został zauważony - skorzystajcie z naszego serwisu.