TOP 20 wypoczynkowe miejscowosci
- LISTA OFERT
- NOCLEGI I AKTYWNY WYPOCZYNEK - OFERTY NA MAPIE
33-383 Tylicz, ul. Kazimierza Wielkiego 38a Serdecznie Państwa Zapraszamy na wypoczynek właśnie w nasze strony. Tylicz jest wioską położoną w malowniczej kotlinie. Cisza i czyste powietrze nie skażone spalinami, dadzą Państwu sto procent satysfakcji z wypoczynku w naszych stronach.
33-383 Tylicz, ul. Konfederatów Barskich 14a Serdecznie Zapraszamy Państwa na wypoczynek do Ośrodka WILLA PRZY POTOKU. Proponując atrakcyjne ceny i warunki mieszkaniowe. Budynek usytuowany jest nad potokiem górskim.
33-383 Tylicz, ul. Kazimierza Wielkiego 63a Zimą Tylicz przyciąga białym szaleństwem (najbliższych wyciąg w odległości 300m). Latem proponujemy Państwu wycieczki piesze oraz rowerowe po okolicznych szlakach turystycznych.
33-383 Tylicz, ul.Konfederatów Barskich 27a Serdecznie zapraszam do Tylicza. Źródlana woda,cisza i spokój są gwarancją dobrego wypoczynku.Przepiękna okolica kusi do spacerów i wycieczek szlakami górskimi.
Ceny od: 18.00 do: 35.00
33-383 Tylicz, ul. Konfederatów Barskich 24 Tylicz koło KRYNICY GÓRSKIEJ, ciekawe miejsca, szlaki turystyczne, trasy rowerowe, kultura, narty, aktualności, wydarzenia, kwatery prywatne, komunikacja, dojazd. ZAPRASZAMY ZIMA LATO!
33-383 Tylicz, ul. Konfederatów Barskich 38 Oddajemy do Państwa dyspozycji cztery pokoje nowo przygotowane i wykończone. Oferujemy: cztery pokoje 2,3,4 osobowe, komfortowe warunki mieszkalne, parking z dogodnym wjazdem
Villa Orlik noclegi Tylicz Beskid Sądecki. Beskidy, noclegi Beskid Sądecki, w Tyliczu, pokoje Beskidy, w górach, w Beskidzie Sądeckim, wolne pokoje, tanie noclegi.
33-383 Tylicz, ul. Słoneczna nr 8a Gospodarstwo położone w miejscowości Tylicz w paśmie Beskidu Sądeckiego. W niedalekiej odległości znajduje się uzdrowisko Krynica (7 km), oraz Bardejów na Słowacji (kąpieliska termalne).
Zapraszam do zapoznania i skorzystania z Naszej oferty. Oferujemy Pokoje do wynajęcia pokoje 2, 3, 4, osobowe z łazienkami w pięknej i malowniczej miejscowości w Beskidach jaką jest Tylicz.
Ceny od: 20.00 do: 25.00
Miejscowość ta położona jest w Beskidzie Sądeckim. Głównym bogactwem tej ziemi są wody mineralne posiadające właściwości lecznicze. Krynica otoczona jest terenami narciarskimi i trasami turystycznymi
Ceny od: 80.00 do: 225.00
Szukasz komfortowego noclegu w przystępnej cenie? Chcesz spędzić cudowny urlop w Perle polskich Uzdrowisk nie martwiąc się o warunki noclegowe? Trafiłeś idealnie!
Noclegi Beskid Sądecki, w Krynicy Zdroju, pokoje Beskidy, w górach.
Ceny od: 35.00 do: 35.00
Apartament (52 m2) znajduje się w samym centrum Perły Uzdrowisk Krynicy- Zdroju, w odległości 300 metrów od deptaku i wszystkich ważnych dla miłego spędzenia czasu obiektów.
Ceny od: 200.00 do: 300.00
Serdecznie zapraszamy Państwa na wypoczynek w Krynicy Górkiej do nowo otwartej Willi Wrzos prz ul. Kraszewskiego. Nasza willa idealnie nadaje się do wyjazdów na święta, sylwester, zimowisko, wakacje
Ceny od: 40.00 do: 40.00
Zapraszam do zapoznania i skorzystania z Naszej oferty. Oferujemy naszym gościom przestronne, komfortowe apartamenty wyposażone m.in. w TV, DVD, INTERNET, RADIO, aneks kuchenny, łazienkę w pięknej miejscowości w Beskidach jaką jest Krynica Zdrój.
Ceny od: 150.00 do: 200.00
Budynek został oddany do użytku w lipcu 2009 roku. Dostępne są trzy apartamenty dwupokojowe, oraz jeden jednopokojowy. Budynek zlokalizowany jest w dolnej części Krynicy w odległości 900 m od krynickiego deptaku.
Ceny od: 25.00 do: 25.00
Ośrodek Galicya( dawny –Górnik) jest najwyżej położonym obiektem hotelarskim w Krynicy Zdrój ( 666m. n.p.m.) na zboczu góry Jasiennik na skraju lasu skąd roztacza się przepiękny , malowniczy widok na panoramę miasta i otaczające góry .
Ceny od: 80.00 do: 240.00
Posiadamy apartamenty w centrum Krynicy-Zdrój. Każdy apartament jest w pełni wyposażony. Zapewniamy miłą obsługę i spokojną okolicę. Serdecznie zapraszamy!
Dniestrzanka - pokoje gościnne w zacisznej uliczce, w samym centrum Krynicy Zdrój. Doskonała lokalizacja gwarantuje Gościom wysoki komfort pobytu. Posiadamy pokoje 2, 3, 4 osobowe, ogółem 18 miejsc.
Ceny od: 25.00 do: 35.00
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty. Do zaoferowania mamy 44 miejsca noclegowe w pokojach 2, 3 i 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Schronisko Górskie Jaworzyna Krynicka znajduje się w Krynicy-Zdrój.
Ceny od: 30.00 do: 110.00
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z Naszej oferty. Do zaoferowania mamy luksusowe apartamenty, które urzekają widokiem i lokalizacją. Nasze Apartamenty Platinium znajdują się w Krynicy-Zdroju.
Ceny od: 140.00 do: 200.00
ZNAJDŹ NOCLEG
PENSJONATY, DOMY, HOTELE, APARTAMENTY, AGROTURYSTYKA, POKOJE, MOTELE, DWORY
© 2010-2011 SlonecznaPolska.pl
Słoneczna Polska
STRONA GŁÓWNA |
KONTAKT |
STRONY I REKLAMA NA PORTALU |
ZALOGUJ DO USŁUG |
REGULAMIN |
. |
SlonecznaPolska.pl to Portal Turystyczny, w którym bardzo szybko odnajdziecie Państwo noclegi (hotele, pensjonaty, agoturystyka, apartamenty, pokoje gościnne, domki, ośrodki wypoczynkowe, wille, kwatery prywatne) oraz oferty aktywnego wypoczynku w każdym regionie Polski.
Jeżeli chcą Państwo aby Państwa obiekt noclegowy został zauważony - skorzystajcie z naszego serwisu.