Portal Turystyczny Słoneczna Polska

Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
Top 20 TOP 20 wypoczynkowe miejscowosci

Strona główna » Lista artykułów - Polska na weekend - wyprawa na 2-3 dni.

Najnowsze artykuły z działu - Polska na weekend - wyprawa na 2-3 dni.:

Artykuł na dziś:
Lubachów - Góry Sowie
Malownicza wieś położona w Dolinie Rzeki Bystrzycy, granicząca z Bystrzycą Górna i Zagórzem Śląskim. Pierwotna, niemiecka nazwa Lubachów czyli Breytenhayn oznaczała – szeroki, długi, gaj.

1

Śladami Dobrego Wojaka Szwejka - Bieszczady
A gdyby tak połączyć piękne widoki ze zwiedzaniem ciekawych miejsc z ulubionej lektury? Taką właśnie inicjatywą turystyczną jest bieszczadzki szlak Śladami Dobrego Wojaka Szwejka.
Na Giewont w klapkach, czyli o ekwipunku turysty
Ekwipunek turysty, czyli dlaczego nie można wybierać się na Giewont w klapkach...
Podróż w czasie - Szlakiem Jaćwingów Podróż w czasie - Szlakiem Jaćwingów
Cmentarzyska i kurhany, wzgórza zamkowe oraz nazwy - to ślady pozostałe po dawnych mieszkańcach północno-wschodniej Polski - Jaćwingach, Galindach i Prusach. Proponujemy romantyczną podróż ich szlakiem ...
Relaks w kajaku-Czarna Hańcza w 2 dni Relaks w kajaku-Czarna Hańcza w 2 dni
W chwili wytchnienia po tygodniu pracy proponujemy weekendowy wypad do Puszczy Augustowskiej - na spływ kajakowy rzeką Czarną Hańczą i Kanałem Augustowskim. Trasa : Frącki - Mikaszówka - 24 km.
Spacer po „Żebrach Żubra” - Puszcza Białowieska
„Żebra Żubra” to jedna z najbardziej interesujących ścieżek edukacyjnych w Polsce. Znajduje się na terenie Puszczy Białowieskiej. Swoją ciekawą nazwę uzyskała dzięki charakterystycznemu wyglądowi.
Szlak architektury art-déco w Stalowej Woli
Idea stworzenia szlaku turystycznego, ukazującego zabytki architektury art-déco w Stalowej Woli, powstała w odpowiedzi na podobną inicjatywę we Lwowie.
Szlak „Śladami Aleksandra Fredry” - Podkarpacie
Pośród ciekawostek turystycznych woj. podkarpackiego na pewno warto wymienić szlak „Śladami Aleksandra Fredry”. Szlak obejmuje miejscowości związane z życiem i twórczością autora „Zemsty” po obu stronach granicy polsko-ukraińskiej i liczy ok. 450 km.
Szlak chasydzki - Lubelszczyzna i Podkarpacie
Dziś trudno już sobie wyobrazić, jak wyglądały niegdyś miasta polskie, szczególnie te na wschodzie, gdzie niejednokrotnie mniejszość żydowska stanowiła więcej niż 50% mieszkańców.
Szlak garncarski – Łańcut
Z potrzeby ratowania ginących zawodów powstała w powiecie łańcuckim – dawnym polskim zagłębiu garncarskim – idea utworzenia szlaku garncarskiego
Szlak Gniazd Rodowych Lubomirskich
Szlak Rodowych Gniazd Lubomirskich, ciągnący się od Wiśnicza po Przemyśl, ma charakter typowo historyczny: majestatyczne zamki, kunsztownie wykończone wnętrza pałaców, zabudowania dworskie
Szlak Nafty - Bieszczady i Podkarpacie
Podróżując po Bieszczadach i Podkarpaciu można trafić na oryginalny trakt turystyczny – szlak naftowy.
Szlak Rękodzieła Ludowego woj. podlaskiego
Któż jeszcze kilka dziesięcioleci wstecz wyobrażał sobie codzienne życie na wsi bez kowala, garncarza czy łyżkarza? Przemiany społeczno-gospodarcze spowodowały przeobrażenie wsi oraz zanik różnych profesji...
Zapraszam na polowanie do Przebrodu - Suwalszczyzna Zapraszam na polowanie do Przebrodu - Suwalszczyzna
Przebród - niewielka miejscowość w północno-wschodniej Polsce, niedaleko Suwałk. Życie tutaj toczy się spokojnym, niezmiennym od wielu lat rytmem. Można dojść do wniosku, że nic się tu nie dzieje. Nic bardziej mylnego.

1

Daj nam plusa

Znajdź nocleg
ZNAJDŹ NOCLEG
PENSJONATY, DOMY, HOTELE, APARTAMENTY, AGROTURYSTYKA, POKOJE, MOTELE, DWORY


 lub    
Kategorie Specjalne

REGIONY


Kategorie
KATEGORIE

Kategorie SPecjalne
KATEGORIE SPECJALNE


© 2010-2011 SlonecznaPolska.pl
Słoneczna Polska
STRONA GŁÓWNA | KONTAKT | STRONY I REKLAMA NA PORTALU | ZALOGUJ DO USŁUG | REGULAMIN | . |

SlonecznaPolska.pl to Portal Turystyczny, w którym bardzo szybko odnajdziecie Państwo noclegi (hotele, pensjonaty, agoturystyka, apartamenty, pokoje gościnne, domki, ośrodki wypoczynkowe, wille, kwatery prywatne) oraz oferty aktywnego wypoczynku w każdym regionie Polski.
Jeżeli chcą Państwo aby Państwa obiekt noclegowy został zauważony - skorzystajcie z naszego serwisu.