Portal Turystyczny Słoneczna Polska

Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
Top 20 TOP 20 wypoczynkowe miejscowosci

Strona główna » Lista artykułów - Z wędką przez Polskę

Najnowsze artykuły z działu - Z wędką przez Polskę:

Artykuł na dziś:
Żegiestów - Beskid Sądecki
Żegiestów jest wsią uzdrowiskową położoną nad Popradem na wysokości 486 m n.p.m. Dzięki dostępowi do leczniczych wód, przepięknym krajobrazom Beskidu Sądeckiego.


Jezioro Wisola - Pomorze Zachodnie
Jezioro Wisola położone jest w województwie zachodniopomorskim około 20 kilometrów od Stargardu Szczecińskiego, na terenie Ińskiego Parku Krajobrazowego.
Jezioro Wygonin - Bory Tucholskie
To właściwie łowisko specjalne w północnej części Borów Tucholskich, w gminie Stara Kiszewa. Ogólna powierzchnie wynosi 68 ha, maksymalna głębokość 24, a średnia około 6 metrów. Jest to jezioro z krystalicznie czystą wodą i otoczone przepięknymi lasami.
Jezioro Wysokie Brodno - Pojezierze Brodnickie
Jezioro Wysokie Brodno położone jest na Pojezierzu Brodnickim, w województwie kujawsko-pomorskim, około 9 kilometrów na północ od Brodnicy.
Jezioro Zegrzyńskie - Mazowsze
Jezioro Zegrzyńskie powstało w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku, po utworzeniu zapory na Narwi w miejscowości Dębe. Leży na północ od Warszawy w powiecie legionowskim.
Jeziorsko - okolice Łodzi
Jeziorsko to zbiornik zaporowy na Warcie w rejonie Łodzi. Jest w chwili obecnej największym akwenem retencyjnym w tej części kraju. Jego powierzchnia wynosi ponad 42 km². Długość przekracza 16 kilometrów.
Rzeka Poprad
Jedna z najbardziej cenionych przez wędkarzy, rzeka górska w Polsce. Zamieszkiwana przez ryby łososiowate, jest ważnym obiektem łowców pstrągów, lipieni i głowacic.
Turawa - Opolszczyzna
Turawa to zbiornik retencyjny powstały na Małej Panwi, oddalony o kilkanaście kilometrów od Opola. Jego powierzchnia to ponad 2000 ha wody...
Zalew Nielisz - Lubelszczyzna
Zalew Nielisz jest położony w województwie lubelskim, 20 kilometrów na północny-zachód od Zamościa. Jest to akwen powstały w delcie dwóch rzek Por i Wieprz.
Zalew Słup - Dolny Śląsk
Zalew Słup utworzony został w roku 1978 na Nysie Szalonej. Jest położony pomiędzy wsią Słup a Starym Jaworem w województwie dolnośląskim około 15 kilometrów od Legnicy.
Zalew Złotnicki - Pogórze Izerskie
Zalew Złotnicki lub Jezioro Złotnickie, jak różnie się nazywa ten akwen, powstał po spiętrzeniu wody na rzece Kwisa. Powierzchnia wynosi 120 ha.
Zbiornik Bukówka - Sudety Zachodnie
Zbiornik Bukówka to akwen położony w Sudetach Zachodnich, w województwie dolnośląskim. Nieopodal gminnej miejscowości Lubawka.
Zbiornik Cedzyna - Góry Świętokrzyskie
Zbiornik Cedzyna to sztuczny akwen w województwie świętokrzyskim, położony na wschód od Kielc. Jego powierzchnia wynosi prawie 60 ha.
Zbiornik Dziećkowice - Śląsk
Zbiornik Dziećkowice to zbiornik poeksploatacyjny w województwie śląskim. Położony na południe od Mysłowic. Jego powierzchnia wynosi ponad 750 ha.
Zbiornik Husynne - Lubelszczyzna
Zbiornik Husynne położony jest w województwie lubelskim około 5 kilometrów od Dorohuska. Powstał w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku, poprzez zalanie nieużytków w okolicy wsi Husynne.
Zbiornik Koronowski - Bory Tucholskie
Jest to zbiornik retencyjny utworzony na dolnym odcinku rzeki Brdy. Położony na północ od Koronowa w województwie kujawsko-pomorskim w kompleksie leśnym Borów Tucholskich.
Zbiornik Przykona - Wielkopolska
Zbiornik Przykona znajduje się we wschodniej części województwa wielkopolskiego, w powiecie tureckim. Na terenie kopalni węgla brunatnego „Adamów” w starym korycie rzeki Teleszyny.


Daj nam plusa

Znajdź nocleg
ZNAJDŹ NOCLEG
PENSJONATY, DOMY, HOTELE, APARTAMENTY, AGROTURYSTYKA, POKOJE, MOTELE, DWORY


 lub    
Kategorie Specjalne

REGIONY


Kategorie
KATEGORIE

Kategorie SPecjalne
KATEGORIE SPECJALNE


© 2010-2011 SlonecznaPolska.pl
Słoneczna Polska
STRONA GŁÓWNA | KONTAKT | STRONY I REKLAMA NA PORTALU | ZALOGUJ DO USŁUG | REGULAMIN | . |

SlonecznaPolska.pl to Portal Turystyczny, w którym bardzo szybko odnajdziecie Państwo noclegi (hotele, pensjonaty, agoturystyka, apartamenty, pokoje gościnne, domki, ośrodki wypoczynkowe, wille, kwatery prywatne) oraz oferty aktywnego wypoczynku w każdym regionie Polski.
Jeżeli chcą Państwo aby Państwa obiekt noclegowy został zauważony - skorzystajcie z naszego serwisu.