Portal Turystyczny Słoneczna Polska

Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
Top 20 TOP 20 wypoczynkowe miejscowosci

Strona główna » Lista artykułów - Z wędką przez Polskę

Najnowsze artykuły z działu - Z wędką przez Polskę:

Artykuł na dziś:
Komorowice - Beskid Śląski
Komorowice to obecnie najdalej wysunięta na północ część Bielska-Białej, leżąca po obu brzegach rzeki Białki. Komorowice Krakowskie stanowią prawobrzeżną część miasta


Bachury - łowisko specjalne - Podlasie
Pięknie usytuowane, w samym sercu Podlasia, około 60 km na południowy-wschód od Białegostoku. Łowisko jest „oczkiem w głowie” Okręgu Białostockiego PZW. Jego budowa zakończyła się w 2004 roku, powstało dzięki funduszom Okręgu i dotacjom Unii Europejskiej.
Jezioro Bełdany - Mazury
Jezioro Bełdany jest to typowy zbiornik polodowcowy. Położony na Mazurach w powiecie mrągowskim. Powierzchnia ponad 940 ha. Długość maksymalna ponad 12 kilometrów...
Jezioro Białe Filipowskie - Suwalszczyzna
To urokliwie schowane pośród niewielkich wzniesień jezioro rynnowe. Z wysokimi i stromymi brzegami jest prawie zapomniane. Typ sielawowy, z bardzo czystą wodą o dużej przejrzystości.
Jezioro Bityńskie - Wielkopolska
Jest to jezioro położone w woj. wielkopolskim. Wchodzi w skład Pojezierza Poznańskiego. Akwen typu morenowego. Bardzo rozbudowana linia brzegowa i sześć wysp, stanowią ciekawy pod wieloma względami obiekt wędkarski.
Jezioro Brożane - Puszcza Augustowska
Jezioro Brożane jest to jezioro położone w Puszczy Augustowskiej, województwo podlaskie. Jezioro typu leszczowo–szczupakowego, którego powierzchnia wynosi prawie 50 ha.
Jezioro Bukowo - Wybrzeże Słowińskie
Położone jest na Wybrzeżu Słowińskim, woj. zachodniopomorskie. Dawniej jezioro to było płytką zatoką, która z czasem została odcięta od morza piaszczysta mierzeją.
Jezioro Busznica - Puszcza Augustowska
Jezioro Busznica położone jest w samym sercu Puszczy Augustowskiej. Zbiornik całkowicie otaczają przepiękne lasy, a do najbliższych zabudowań mamy dwa kilometry. Powierzchnia jeziora wynosi około 49 ha.
Jezioro Charzykowskie - Kaszuby
Jezioro Charzykowskie to jezioro rynnowe położone na Równinie Charzykowskiej. Znajduje się około 5 kilometrów od Chojnic, w południowej części Kaszub.
Jezioro Chełmżyńskie - Kujawy
Jezioro Chełmżyńskie jest to typowy zbiornik polodowcowy. Położony w powiecie toruńskim w województwie kujawsko-pomorskim.
Jezioro Dąbrowa Mała - Mazury Zachodnie
Jezioro Dąbrowa Mała leży w województwie warmińsko-mazurskim w powiecie ostródzkim. To ponad 170 ha wody. Maksymalna głębokość wynosi prawie 35, a średnia około 10 metrów.
Jezioro Drawsko - Pojezierze Drawskie
Jezioro Drawsko znajduje się na Pojezierzu Drawskim, w województwie zachodniopomorskim. To ogromny kawał wody o powierzchni ponad 1800 ha i drugie po Hańczy jezioro pod względem głębokości w Polsce.
Jezioro Gopło - Pojezierze Gnieźnieńskie
Jezioro Gopło położone jest na Pojezierzu Gnieźnieńskim. Nieopodal Inowrocławia, a nad jego północnym brzegiem rozłożyła się piękna Kruszwica.
Jezioro Hańcza - Suwalszcyzna
kwen ten, to nie tylko najgłębsze jezioro w Polsce - 108,5 metra, ale na całym Niżu Środkowo-Europejskim. Jest ono klasycznym jeziorem rynnowym...
Jezioro Hołny - Suwalszczyzna
To malowniczy akwen Suwalszczyzny, położony w powiecie sejneńskim, tuż przy granicy z Litwą, nieopodal przejścia granicznego w Ogrodnikach. Jego usytuowanie i odosobnienie od dużych skupisk ludzkich, pozwala mu być oazą spokoju.
Jezioro Inulec - Mazury
Jezioro Inulec jest to jezioro na Pojezierzu Mazurskim w województwie warmińsko-mazurskim. Leży niedaleko na zachód od Mikołajek. Jego powierzchnia zajmuje około 180 ha.
Jezioro Jaczno - Suwalszczyzna
Jezioro wytopiskowe położone w województwie podlaskim na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Bardzo malowniczy akwen z zalesionymi brzegami. Mogłoby się zdawać, że składa się z pięciu odrębnych jezior połączonych ze sobą przesmykami.
Jezioro Jaśkowickie - Pojezierze Legnickie
Jezioro Jaśkowickie jest jednym z kilku jezior Pojezierza Legnickiego. Leży w województwie dolnośląskim w gminie Kunice, około 10 kilometrów od Legnicy.
Jezioro Kunickie - Pojezierze Legnickie
Jezioro Kunickie jest największym akwenem pojezierza legnickiego. Leży w gminie Kunice, województwo dolnośląskie.
Jezioro Leleskie - Mazury
Jezioro Leleskie to zbiornik typu sielawowego o powierzchni ponad 420 ha, położony na wschód od Pasymia w województwie warmińsko-mazurskim.
Jezioro Litygajno - Puszcza Borecka
Akwen położony na terenie Puszczy Boreckiej o powierzchni 162 hektarów. W powiecie oleckim, terytorialnie zawiązane z gminą Świętajno.


Daj nam plusa

Znajdź nocleg
ZNAJDŹ NOCLEG
PENSJONATY, DOMY, HOTELE, APARTAMENTY, AGROTURYSTYKA, POKOJE, MOTELE, DWORY


 lub    
Kategorie Specjalne

REGIONY


Kategorie
KATEGORIE

Kategorie SPecjalne
KATEGORIE SPECJALNE


© 2010-2011 SlonecznaPolska.pl
Słoneczna Polska
STRONA GŁÓWNA | KONTAKT | STRONY I REKLAMA NA PORTALU | ZALOGUJ DO USŁUG | REGULAMIN | . |

SlonecznaPolska.pl to Portal Turystyczny, w którym bardzo szybko odnajdziecie Państwo noclegi (hotele, pensjonaty, agoturystyka, apartamenty, pokoje gościnne, domki, ośrodki wypoczynkowe, wille, kwatery prywatne) oraz oferty aktywnego wypoczynku w każdym regionie Polski.
Jeżeli chcą Państwo aby Państwa obiekt noclegowy został zauważony - skorzystajcie z naszego serwisu.