Portal Turystyczny Słoneczna Polska

Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
Top 20 TOP 20 wypoczynkowe miejscowosci

Strona główna » Lista artykułów - Miejscowości

Najnowsze artykuły z działu - Miejscowości :

Artykuł na dziś:
Żegiestów - Beskid Sądecki
Żegiestów jest wsią uzdrowiskową położoną nad Popradem na wysokości 486 m n.p.m. Dzięki dostępowi do leczniczych wód, przepięknym krajobrazom Beskidu Sądeckiego.


Cisna - Bieszczady Cisna - Bieszczady
Cisna to urzekająca miejscowość znajdująca się w Bieszczadach w dolinie rzeki Solinki. Miejscowość znajduje się na terenie Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego i Bieszczadzkiego Parku Narodowego. Z każdej strony Cisną otaczają wysoki
Czarne - Beskid Śląski
Czarne to dzielnica Wisły. Jest ona oddalona od centrum miasta 8 kilometrów. Dolina Wisły - Czarne to miejsce bardzo urokliwe.
Czarnków - Kotlina Gorzowska
Czarnków jest miastem umieszczonym na skraju Kotliny Gorzowskiej i Wysoczyzny Chodzieńskiej. Miasto jest siedzibą gminy miejskiej. Jego unikatowość krajobrazową tworzy dolina rzeki Noteć i lasy Puszczy Noteckiej.
Czarny Dunajec - Podhale
To niewielkie miasteczko, które nigdy nie miało pełnych praw miejskich. Czarny Dunajec oficjalnie nadal jest wsią. Leży nad rzeką o tej samej nazwie.
Czemierniki - Lubelszczyzna
W powiecie radzyńskim, ponad 50 km na północ od Lublina znajduje się miejscowość Czemierniki, żywy dowód świetności Rzeczypospolitej.
Czempiń - Pojezierze Poznańskie
Czempiń jest miastem w województwie wielkopolskim, w powiecie kościańskim. Miasto jest siedziba władz miasta i gminy Czempiń. Przez miejscowość przebiegają ważne szlaki komunikacyjne między innymi połączenie kolejowe
Czernica - Góry Kaczawskie
Czernica to wieś położona w Sudetach Zachodnich w Górach Kaczawskich. Miejscowość malowniczo wkomponowana w Dolinie Rzeki Chrośnicki Potok. Wieś jest stosunkowo długa, rozciąga się na długości 4 km wzdłuż gł
Czorsztyn - Pieniny
Nad malowniczym zbiornikiem wodnym w pobliżu Kotliny Orawsko-Nowotarskiej leży niewielka turystyczna miejscowość – Czorsztyn...
Dąbrówka - Mazowsze
Dąbrówka to niewielka wieś, położona w odległości zaledwie około 30 km na północny-wschód od Warszawy, między Radzyminem a Wyszkowem.
Dąbrówka - Pomorze
Jest to mała wieś w powiecie wejherowskim (gminia Gniewino), położona w Puszczy Wierzchucińskiej nad jeziorem Dąbcze.
Dębki - Pomorze
Dębki - Miejscowość letniskowa w pobliżu ujścia rzeki Piaśnicy do morza. Znajduje się tu pasmo zalesionych wydm wzdłuż brzegu morskiego, a także rezerwat leśno-torfowiskowy „Piaśnickie Łąki” oraz rezerwat „Widmo”
Długopole-Zdrój - Góry Bystrzyckie
Długopole Zdrój jest niedużą miejscowością uzdrowiskową położoną w dolinie Nysy Kłodzkiej u stóp Gór Bystrzyckich. Powstało na początku XIX wieku jako kurort wspomagający leczenie wirusowego zapalenia wąt
Dobre Miasto - Warmia
Historia Dobrego Miasta sięga średniowiecza. Powstało na miejscu dawnego grodu pruskiego, na wyspie na rzece Łynie. Do rozwoju miasta przyczyniło się przeniesienie tu Kapituły Kolegiackiej w XIV w.
Drezdenko - Kotlina Gorzowska
Drezdenko to miasto położone w województwie lubuskim, siedziba miasta i gminy. Drezdenko położone jest nad Notecią na pograniczu Pojezierza Wielkopolskiego i Pomorskiego.
Drohiczyn - Podlasie
Drohiczyn – historyczne miasto nad Bugiem, którego historia sięga XI, dawna stolica województwa podlaskiego.
Drozdowo - Podlasie
Drozdowo - to wieś malowniczo położona na terenie Łomżyńskiego Parku Krajobrazowego Doliny Narwi.
Dubicze Cerkiewne - Podlasie
Dubicze Cerkiewne – w miejscowości znajduje się cerkiew p.w. Opieki Matki Boskiej
Dubiecko - Podkarpacie
Dubiecko, posiadające prawa miejskie od XV w. do 1934 r., jest miejscem urodzenia najwybitniejszego pisarza polskiego Oświecenia - Ignacego Krasickiego.
Elbląg - jedno z najstarszych polskich miast
Elbląg jest jednym z najstarszych polskich miast. Został założony przez Krzyżaków w 1237 roku. Leży nad ujściem rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego i jest dziś największym portem w województwie warmińsko-mazurskim.
Ełk - największe miasto Mazur Ełk - największe miasto Mazur
Ełk jest największym miastem Mazur i obok Mikołajek oraz Giżycka najpopularniejszą miejscowością wypoczynkową regionu. Nic w tym dziwnego, bowiem leży bezpośrednio nad jeziorem Ełk i rzeką o tej samej nazwie...


Daj nam plusa

Znajdź nocleg
ZNAJDŹ NOCLEG
PENSJONATY, DOMY, HOTELE, APARTAMENTY, AGROTURYSTYKA, POKOJE, MOTELE, DWORY


 lub    
Kategorie Specjalne

REGIONY


Kategorie
KATEGORIE

Kategorie SPecjalne
KATEGORIE SPECJALNE


© 2010-2011 SlonecznaPolska.pl
Słoneczna Polska
STRONA GŁÓWNA | KONTAKT | STRONY I REKLAMA NA PORTALU | ZALOGUJ DO USŁUG | REGULAMIN | . |

SlonecznaPolska.pl to Portal Turystyczny, w którym bardzo szybko odnajdziecie Państwo noclegi (hotele, pensjonaty, agoturystyka, apartamenty, pokoje gościnne, domki, ośrodki wypoczynkowe, wille, kwatery prywatne) oraz oferty aktywnego wypoczynku w każdym regionie Polski.
Jeżeli chcą Państwo aby Państwa obiekt noclegowy został zauważony - skorzystajcie z naszego serwisu.