Portal Turystyczny Słoneczna Polska

Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
Top 20 TOP 20 wypoczynkowe miejscowosci

Strona główna » Lista artykułów - Miejscowości

Najnowsze artykuły z działu - Miejscowości :

Artykuł na dziś:
Komorowice - Beskid Śląski
Komorowice to obecnie najdalej wysunięta na północ część Bielska-Białej, leżąca po obu brzegach rzeki Białki. Komorowice Krakowskie stanowią prawobrzeżną część miasta


Włodawa - Lubelszczyzna
Największym skarbem Włodawy, miasta powiatowego na wschodzie woj. lubelskiego, jest jego wielokulturowa spuścizna. Ma ona odzwierciedlenie w odbywającym się już od wielu lat Festiwalu Trzech Kultur.
Wojciechów - Lubelszczyzna
Wojciechów jest niezwykle malowniczą wsią położoną w zachodniej części województwa lubelskiego. Ma bardzo długą historię, ślady osadnictwa na jej terenie sięgają aż wieku VIII. W wieku XV zaś w Wojciecho
Wojcieszów - Góry Kaczawskie
Wojcieszów jest miastem położonym w województwie dolnośląskim, siedzibą gminy miejsko – wiejskiej. Od północy i zachodu Wojcieszów graniczy z gminą Świerzawa, od wschodu z gminą Bolków a od południa z gmi
Wolibórz - Góry Sowie
Wolibórz jest miejscowością w powiecie kłodzkim, w gminie Nowa Ruda. Położona w malowniczej scenerii Gór Sowich między obniżeniem Noworudzkim a Garbem Dzikowca. Przez wieś przepływa potok górski Woliborka.
Wolsztyn - Pojezierze Krzywińskie
Wolsztyn to miasto w województwie wielkopolskim na południowy – zachód od Poznania. Siedziba gminy miejsko – wiejskiej. Wolsztyn leży malowniczo nad rzeką Dojcą i Jeziorem Wolsztyńskim.
Wysowa-Zdrój w Beskidzie Niskim
Wysowa-Zdrój to miejscowość uzdrowiskowa położona w najwyższej części Beskidu Niskiego w dolinie rzeki Ropy. Z każdej strony otaczają ją góry porośnięte bukowo-jodłowym lasem.
Wyszków - Mazowsze
Wyszków powstał na styku szlaku handlowego, łączącego Morze Czarne z Bałtykiem oraz Puszczy Białej. Z jednej strony dawało to duże przychody wynikające z obsługi kupców i wymiany z nimi, a z drugiej zapewniało łat
Zakopane
Zakopane zwane „zimową stolicą Polski” jest chyba najbardziej znanym polskim kurortem górskim. Położone u podnóża Tatr od wieków ściąga tłumy turystów łaknących kontaktu z tymi majestatycznymi górami.
Zakroczym - Mazowsze
Zakroczym to niewielka miejscowość, położona zaledwie 40 kilometrów od centrum Warszawy. Ciekawe jest pochodzenie nazwy tej miejscowości.
Ząb - Tatry
Ząb jest najwyżej położoną miejscowością w Polsce, leży na wysokości 920m.n.p.m. Znajduje się na północnych stokach Pasma Gubałowskiego.
Zgorzelec - Pogórze Izerskie
Zgorzelec jest miastem powiatowym położonym w województwie dolnośląskim. Miasto leży na prawym brzegu rzeki Nysy Łużyckiej.
Złoty Stok - Góry Złote
Złoty Stok to miasto położone w województwie dolnośląskim, u podnóża Gór Złotych, tuż przy granicy z Czechami.


Daj nam plusa

Znajdź nocleg
ZNAJDŹ NOCLEG
PENSJONATY, DOMY, HOTELE, APARTAMENTY, AGROTURYSTYKA, POKOJE, MOTELE, DWORY


 lub    
Kategorie Specjalne

REGIONY


Kategorie
KATEGORIE

Kategorie SPecjalne
KATEGORIE SPECJALNE


© 2010-2011 SlonecznaPolska.pl
Słoneczna Polska
STRONA GŁÓWNA | KONTAKT | STRONY I REKLAMA NA PORTALU | ZALOGUJ DO USŁUG | REGULAMIN | . |

SlonecznaPolska.pl to Portal Turystyczny, w którym bardzo szybko odnajdziecie Państwo noclegi (hotele, pensjonaty, agoturystyka, apartamenty, pokoje gościnne, domki, ośrodki wypoczynkowe, wille, kwatery prywatne) oraz oferty aktywnego wypoczynku w każdym regionie Polski.
Jeżeli chcą Państwo aby Państwa obiekt noclegowy został zauważony - skorzystajcie z naszego serwisu.