Portal Turystyczny Słoneczna Polska

Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.

Leśne Zacisze w Borach Tucholskich Gostycyn, Domki, Nocleg

Domki letniskowe  Kujawy -

89-520 Gostycyn, ul. Pilska 22 Gostycyn

Telefon  606-276-008, (52)-334-60-22
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznaPolska.pl
Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu

CHARAKTERYSTYKA:
pokoje, noclegi, domki, domki letniskowe, jezioro, wakacje, wczasy, urlop, wolne pokoje, noclegi nad jeziorem, Gostycyn, Bory Tucholskie, wakacje nad jeziorem, wczasy nad jeziorem, domki nad jeziorem, aktywny wypoczynek
Piktogramy
Aneks kuchenny Łazienka przy pokoju Plac zabaw Parking Telewizja

Daj nam plusa

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
Cennik
 Od 25.00  zł
 Do 35.00  zł

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Leśne Zacisze-Bory Tucholskie

LEŚNE ZACISZE położone jest w malowniczym miejscu graniczącym z lasem. Dojście do jeziora (plaży) przez las lub ulicą. Na pewno warto tu przyjechać ze względu na atrakcyjną i spokojną okolicę, czystą wodę w jeziorach,trasy rowerowe oraz prawdziwy raj dla wędkarzy, grzybiarzy jak i myśliwych. Mamy tu aż trzy jeziora połączone strumykami (rzeczkami). W odległości 250 m znajduje się Ośrodek Jeździecki, dysponujemy także łódką, kajakiem oraz rowerami górskimi w cenie noclegu.

Zapraszamy do naszych domków letniskowych o wysokim standardzie (WC, prysznic, TV). 
Nasi goście w ciągu dnia mogą poświęcać się sportowi i rekreacji (boisko do siatkówki, dla dzieci jak i dorosłych basen dmuchany o średnicy 4 m, dużą trampolinę, zjeżdżalnię, drewniany domek) natomiast wieczorem wypoczywać w pięknym ogrodzie przy grillu, ognisku.

Zapraszamy także na grzyby do naszych Borów,które mogą państwo u nas ususzyć. 
Zimą organizujemy kulig wraz z pieczeniem kiełbasek na ognisku. Są u nas bardzo dobre warunki na zrobienie Sylwestra jak i innych prywatnych imprez.

Zapraszamy!

» DODATKOWE INFORMACJE «

Serwujemy również obiady domowe (nasza specjalność to: potrawy z dziczyzny oraz dania z ryb z pobliskich jezior i stawów).

» ATRAKCJE «

Krystaliczna czysta woda, różnorodność ryb i ptactwa, rozległe obszary leśne, a w nich obfitości runa leśnego, wszechobecne formy ochrony przyrody, to tylko nieliczne atuty jakie oferuje Państwu Gmina Gostycyn.  

Zapraszamy do krainy dziewiczych lasów, stanowiących jeden z największych, a zarazem najbardziej urokliwych kompleksów leśnych w Polsce. Znajdziecie tu Państwo bioróżnorodność wszelakich form fauny i flory. Powita Państwa czyste powietrze, nadzwyczajny zapach drzewostanów sosnowych (które przeważają w strukturze zadrzewień – 82% powierzchni lasów). 

Gmina położona jest w obszarze zlewni czterech rzek (Brda, Kamionka, Sępolenka, Kicz) co stanowi o dodatkowym pięknie naszego regionu. Rzeka Brda, to swoisty raj dla entuzjastów sportów wodnych, to rzeka o niezwykłych walorach krajobrazowych z obecnością licznych siedlisk bobrów stanowi przyrodniczą osobliwość wschodniej granicy gminy. Organizowane od lat międzynarodowe spływy kajakowe Brdą pozostawiają na uczestnikach niezapomniane wrażenia, o czym często wspominał Jan Paweł II podczas swoich pielgrzymek do Polski (m.in. wizyta w Bydgoszczy i Pelplinie w czerwcu 1999 roku). 

Wspaniałych doświadczeń dostarczą Państwu również nadzwyczaj czyste akweny jeziora Średniak oraz Szpitalne, które w sezonie letnim są prawdziwą oazą dla turystów zażywających kąpieli wodnych. Sezonowo nad bezpieczeństwem turystów zażywających kąpieli wodnych czuwa doposażona w profesjonalny sprzęt ratowniczy wykwalifikowana kadra ratowników WOPR.

Wzrost zainteresowania wypoczynkiem właśnie w naszej gminie potęgują również liczne występujące szlaki konne, piesze oraz ścieżki rowerowe, a także obiekty architektury archeologicznej oraz inne osobliwości, które są nieodłącznym elementem gostycyńskiego krajobrazu.  

Niezapomnianych wrażeń dostarczy Państwu stadnina koni „Arka”, która w połączeniu z przejażdżką w pobliskie lasy pozostanie na długo w pamięci.

Amatorów wędkarstwa powita „perełka” jezior - Średniak, które na skutek systematycznego zarybiania stało się mekką wędkarskich trofeów rybnych. To właśnie tutaj notuje się rekordowe połowy pojedynczych sztuk Karpia (ostatni okaz to prawie 18kg – rok 2008 zanotowany w miesięczniku wędkarskim).

» MAPA «

NUMER OFERTY: 2430

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i  zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.


UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

© 2010-2011 SlonecznaPolska.pl
Słoneczna Polska
STRONA GŁÓWNA | KONTAKT | STRONY I REKLAMA NA PORTALU | ZALOGUJ DO USŁUG | REGULAMIN | . |

SlonecznaPolska.pl to Portal Turystyczny, w którym bardzo szybko odnajdziecie Państwo noclegi (hotele, pensjonaty, agoturystyka, apartamenty, pokoje gościnne, domki, ośrodki wypoczynkowe, wille, kwatery prywatne) oraz oferty aktywnego wypoczynku w każdym regionie Polski.
Jeżeli chcą Państwo aby Państwa obiekt noclegowy został zauważony - skorzystajcie z naszego serwisu.