Portal Turystyczny Słoneczna Polska

Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
Top 20 TOP 20 wypoczynkowe miejscowosci

Strona główna » Informacje z portalu » Zwiększ liczbę klientów

Zwiększ liczbę klientów

"Najlepsze noclegi pod Słońcem"

Czy jesteście Państwo zainteresowani kompleksową reklamą swojej działalności turystycznej? Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Państwa. Nasze działania programistyczne i marketingowe zapewnią zainteresowanie Państwa ofertą szeroką rzeszę internautów.

Jesteśmy grupą dynamicznie rozwijających się portali turystycznych w Polsce. Wykorzystujemy najnowsze trendy technologiczne z branży IT. Staramy się, aby funkcjonalności naszych portali były jak najbardziej przyjazne i użyteczne dla użytkownika - co przekłada się na odwiedzalność i popularność wszystkich stron w ramach portali.


Prezentacja oferty na każdym z naszych portali turystycznych obejmuje:
Strona dla Twego obiektu - budowę strony internetowej (wg szablonu danego portalu)
- dane teleadresowe obiektu
- cennik
- opis obiektu
- opis atrakcji na miejscu i w pobliżu
- galerii zdjęć (do 20 sztuk) z efektownymi powiększeniami
- mapki z lokalizacją obiektu
- modułu kontaktowego (wysyłki e-maila do obiektu przy pomocy formularza bezpośrednio ze strony)
Dodatkowo - możliwość samodzielnej edycji danych - w tym zdjęć - w stronie swojej oferty poprzez panel klienta.


Proponujemy również inne formy reklamy i promocji w portalu - banery, linki sponsorowane w wynikach wyszukiwania oraz grupę reklamową "Polecamy" na stronie głównej.
Sam wybierz rodzaj promocji, najbardziej odpowiedni dla Twojego obiektu.

Nasi konsultanci przedstawią Państwu nasze propozycje i podpowiedzą, jakie korzyści płyną z każdej z nich.

Przygotowaliśmy również ofertę specjalną  - jeżeli nie posiadacie Państwo jeszcze indywidualnej strony internetowej nasz zespół kreacji IT może ją dla Państwa stworzyć. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu telefonicznego - Karol Kwiatkowski 607 852 300.

Dla naszych Klientów słońce świeci cały rok!
Nie pozostawaj więc w cieniu ;-)!


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KIM JESTEŚMY?

W oparciu o wieloletnie doświadczenie tworzymy nową ogólnopolską markę SlonecznaPolska.pl i sieć portali regionalnych: SloneczneMazury.pl, SlonecznePodlasie.pl, SlonecznePomorze.pl, SloneczneKujawy.pl, SloneczneKaszuby.pl, SloneczneBieszczady.pl, SloneczneTatry.pl, SloneczneSudety.pl, SloneczneBeskidy.pl, SlonecznaMalopolska.pl, SloneczneLubelskie.pl, SlonecznaWielkopolska.pl, SloneczneMazowsze.pl, SloneczneGory.pl, SylwestrowaNoc.pl, Suwalszczyzna.com.pl.

"Słoneczne portale" cechuje ogromna dynamika rozwoju.
Rosnąca w szybkim tempie liczba ofert sprawia, iż portale nieustannie pną się w górę w wyszukiwarkach internetowych, a to z kolei ma bezpośrednie przełożenie na rosnące statystyki oglądalności.

Portal SlonecznaPolska.pl wyrósł na bazie doświadczeń Portalu Turystycznego Suwalszczyzna.com.pl, który jest największym portalem turystycznym poświęconym regionowi Suwalszczyzny.

Misją Portalu Turystycznego SlonecznaPolska.pl jest stworzenie portali opiniotwórczych, informacyjnych, dbających o turystę, który znajdzie w naszych serwisach odpowiadającą mu ofertę noclegową, ale także będziesz mógł zapoznać się z regionem, dowiedzieć się o miejscach wartych odwiedzenia i ciekawych sposobach na spędzenie czasu.Daj nam plusa

Znajdź nocleg
ZNAJDŹ NOCLEG
PENSJONATY, DOMY, HOTELE, APARTAMENTY, AGROTURYSTYKA, POKOJE, MOTELE, DWORY


 lub    
Kategorie Specjalne

REGIONY


Kategorie
KATEGORIE

Kategorie SPecjalne
KATEGORIE SPECJALNE


© 2010-2011 SlonecznaPolska.pl
Słoneczna Polska
STRONA GŁÓWNA | KONTAKT | STRONY I REKLAMA NA PORTALU | ZALOGUJ DO USŁUG | REGULAMIN | . |

SlonecznaPolska.pl to Portal Turystyczny, w którym bardzo szybko odnajdziecie Państwo noclegi (hotele, pensjonaty, agoturystyka, apartamenty, pokoje gościnne, domki, ośrodki wypoczynkowe, wille, kwatery prywatne) oraz oferty aktywnego wypoczynku w każdym regionie Polski.
Jeżeli chcą Państwo aby Państwa obiekt noclegowy został zauważony - skorzystajcie z naszego serwisu.