Portal Turystyczny Słoneczna Polska

Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
Top 20 TOP 20 wypoczynkowe miejscowosci

Strona główna » Imprezy » VII "Podkarpacki Jarmark Turystyczny"

VII "Podkarpacki Jarmark Turystyczny"

Czas trwania imprezy: 2010-05-01 : 2010-05-02

VII "Podkarpacki Jarmark Turystyczny"
Inauguracja sezonu turystycznego w woj. podkarpackim
Miejsce imprezy: Amfiteatr na "Zniesieniu" (przy Kopcu Tatarskim)

"Podkarpacki Jarmark Turystyczny" jest doskonałą okazją do promocji podkarpackiego produktu turystycznego i rzemiosła regionalnego. Miejscem imprezy są tereny przemyskiego Wzgórza "Zniesienie" w otoczeniu legendarnego Kopca Tatarskiego. Na odwiedzających czeka mnóstwo atrakcji - od towarzyszących Jarmarkowi występów artystycznych - po wycieczki i rajdy zorganizowane na tę okoliczność. W ramach imprezy zapraszamy na spotkanie z żywą kulturą ludową, garncarską plastyką, twórczością rzeźbiarską, kuchnią regionalną, prezentującą potrawy przyrządzane według receptur i przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Całość imprezy uświetni II Ogólnopolskie Spotkanie z Piosenką Turystyczną "Pod Kopcem". Weźmie w nim udział polska czołówka artystów reprezentujących ten gatunek muzyczny. Dodatkową atrakcją będzie "Festiwal sportów mało znanych" (Korfball, Bocce, Intercrosse, Nordic Walking, Capoeira, Badminton).

Dla lubiących aktywne formy wypoczynku zorganizowane zostaną zawody rowerowe "MARATON - Twierdza Przemyśl", w których to frekwencja z roku na rok jest coraz większa. W 2009 r. udział w zawodach wzięło ponad 260 zawodników z całego kraju i zagranicy. Miłośników pieszych wędrówek zapraszamy do udziału w wycieczkach pozwalających poznać piękno i walory przyrodnicze okolic Przemyśla. Główną ideą tegorocznej imprezy będzie pokazanie Podkarpacia jako "regionu aktywnego wypoczynku" o bogatej ofercie kulturowych tradycji.

Zobacz noclegi w okolicy:

Noclegi Podkarpacie
Daj nam plusa

Znajdź nocleg
ZNAJDŹ NOCLEG
PENSJONATY, DOMY, HOTELE, APARTAMENTY, AGROTURYSTYKA, POKOJE, MOTELE, DWORY


 lub    
Kategorie Specjalne

REGIONY


Kategorie
KATEGORIE

Kategorie SPecjalne
KATEGORIE SPECJALNE


© 2010-2011 SlonecznaPolska.pl
Słoneczna Polska
STRONA GŁÓWNA | KONTAKT | STRONY I REKLAMA NA PORTALU | ZALOGUJ DO USŁUG | REGULAMIN | . |

SlonecznaPolska.pl to Portal Turystyczny, w którym bardzo szybko odnajdziecie Państwo noclegi (hotele, pensjonaty, agoturystyka, apartamenty, pokoje gościnne, domki, ośrodki wypoczynkowe, wille, kwatery prywatne) oraz oferty aktywnego wypoczynku w każdym regionie Polski.
Jeżeli chcą Państwo aby Państwa obiekt noclegowy został zauważony - skorzystajcie z naszego serwisu.