Portal Turystyczny Słoneczna Polska

Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.
Top 20 TOP 20 wypoczynkowe miejscowosci

Strona główna » Imprezy » IX Mistrzostwa Polski w Zażywaniu Tabaki

IX Mistrzostwa Polski w Zażywaniu Tabaki

Czas trwania imprezy: 2011-07-31, godz. 14:45:00 : 2011-07-31

W dniu 31 lipca 2011 roku odbędzie się w Chmielnie impreza plenerowa pod nazwą IX Mistrzostwa Polski w Zażywaniu Tabaki.

Organizatorem jest Wójt Gminy Chmielno. Realizatorem: Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chmielnie. Współorganizatorem: Zarzad Powiatu Kartuskiego,  Kaszubska Fundacja "Nasza Chëcz" z Chmielna, Regionalne Stowarzyszenie Kobiet Niezależnych w Chmielnie, Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie Oddział w Chmielnie, Firma "Aryton", a honorowy patronat objął Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

Celem imprezy jest podtrzymywanie i propagowanie dawnego zwyczaju kaszubskiego, jakim jest zażywanie tabaki. Tabaka i jej zażywanie jest bowiem symbolem odrębności Kaszubów. Zażywają oni ją od wieków, a poczęstunek tabaką jest wyrazem szacunku dla drugiej osoby, okazaniem radości ze spotkania i pogłębieniem przyjaźni. Słowem tabaka zbliża ludzi, a my poprzez organizację mistrzostw pragniemy promować nasz region wśród polskich i zagranicznych turystów oraz uatrakcyjnić ich pobyt na naszej pięknej ziemi chmieleńskiej. Mistrzostwa wpisały się już
na stałe do kalendarza imprez kulturalnych na Kaszubach i cieszą się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem.
Daj nam plusa

Znajdź nocleg
ZNAJDŹ NOCLEG
PENSJONATY, DOMY, HOTELE, APARTAMENTY, AGROTURYSTYKA, POKOJE, MOTELE, DWORY


 lub    
Kategorie Specjalne

REGIONY


Kategorie
KATEGORIE

Kategorie SPecjalne
KATEGORIE SPECJALNE


© 2010-2011 SlonecznaPolska.pl
Słoneczna Polska
STRONA GŁÓWNA | KONTAKT | STRONY I REKLAMA NA PORTALU | ZALOGUJ DO USŁUG | REGULAMIN | . |

SlonecznaPolska.pl to Portal Turystyczny, w którym bardzo szybko odnajdziecie Państwo noclegi (hotele, pensjonaty, agoturystyka, apartamenty, pokoje gościnne, domki, ośrodki wypoczynkowe, wille, kwatery prywatne) oraz oferty aktywnego wypoczynku w każdym regionie Polski.
Jeżeli chcą Państwo aby Państwa obiekt noclegowy został zauważony - skorzystajcie z naszego serwisu.