Portal Turystyczny Słoneczna Polska

Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.

Gospodarstwo Agroturystyczne - noclegi, Mazury, Buczki

Agroturystyka  Mazury - Kraina Tysiąca Jezior

19-301 Ełk, Buczki 8

Telefon  (87)-621-34-98
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznaPolska.pl
Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu
www http://www.agrobuczki.elk.pl

CHARAKTERYSTYKA:
ziemia ełcka, Gospodarstwo Agroturystyczne, jezioro Selmęt Wielki, Buczki, sad, hamak, szlaki piesze, szlaki rowerowe, wypoczynek, wczasy, wakacje, urlop, nocleg, Mazury, Ełk
Piktogramy
Aneks kuchenny Łazienka przy pokoju Plaża Parking Telewizja

Daj nam plusa

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
Szczegółowa oferta cenowa dostępna pod numerem telefonu: (87)-621-34-98

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Buczki    
   
Witamy Państwa na pięknej ziemi ełckiej. Gospodarstwo nasze znajduje się nad jeziorem Selmęt Wielki w miejscowości Buczki.

Usytuowanie naszego domu zapewni Państwu ciszę i spokój. W niewielkim sadzie zrelaksują się Państwo w hamaku popijając kawę. Proponujemy Także zwiedzanie okolicy szlakami pieszymi lub rowerowymi, lub też wybranie się łódką na jedną z wysp gdzie wieczorami przy ognisku słychać odgłosy dzikiej przyrody niezakłóconej zgiełkiem miasta. W wietrzne dni daje się słychać uspokajający szum fal naszego pięknego jeziora. Niestrudzonym turystom możemy zaproponować bardziej aktywną formę wypoczynku. W odległości 2 kilometrów położone jest malownicze miasto Ełk. Jedną z atrakcji miasta Ełku jest spacer wzdłuż promenady nad Jeziorem Ełk gdzie znajdują się liczne puby i restauracje.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!

» DODATKOWE INFORMACJE «

Cicha okolica, niedaleko ok. 500m strzeżona plaża z wypożyczalnią sprzętu wodnego (łódki, rowery wodne, kajaki), na plaży boisko do siatkówki, w pobliżu restauracja. Wspaniałe tereny na wycieczki piesze i rowerowe. Doskonałe warunki do łowienia ryb.

» ATRAKCJE «

ATRAKCJE NA POSESJI
  • 40 stanowiskowa polana campingowa ze stanowiskami na przyczepy i namioty
  • możliwość podłączenia energii elektrycznej
  • 12 miejsc noclegowych w pomieszczeniach izbowych
  • wspólna łazienka z prysznicem i wanną
  • miejsce na rozpalenie ogniska
  • grill (zabytkowa kuchnia węglowa)
  • boisko do gry w siatkę
  • łódka
  • rowery do podróży po okolicy
  • blisko dostęp do jeziora 5m od domu

ATRAKCJE W POBLIŻU
  • łowienie ryb
  • w najbliższej okolicy znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaków, łódek, rowerów wodnych, skuterów wodnych, spadochronów ciąganych za łódką)
  • w okolicy znajdują się lasy gdzie można zbierać runo leśne

ATRAKCJE W OKOLICY (w Ełku)
  • zabytkowa Ełcka Kolej Wąskotorowa organizująca przejazdy turystyczne
  • PARK WODNY w Ełku
  • stadnina koni
  • 2 kręgielnie
  • promenada wzdłuż jeziora Ełk
  • Centrum Kultury w Ełku

» MAPA «

NUMER OFERTY: 1789





© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i  zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.


UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

© 2010-2011 SlonecznaPolska.pl
Słoneczna Polska
STRONA GŁÓWNA | KONTAKT | STRONY I REKLAMA NA PORTALU | ZALOGUJ DO USŁUG | REGULAMIN | . |

SlonecznaPolska.pl to Portal Turystyczny, w którym bardzo szybko odnajdziecie Państwo noclegi (hotele, pensjonaty, agoturystyka, apartamenty, pokoje gościnne, domki, ośrodki wypoczynkowe, wille, kwatery prywatne) oraz oferty aktywnego wypoczynku w każdym regionie Polski.
Jeżeli chcą Państwo aby Państwa obiekt noclegowy został zauważony - skorzystajcie z naszego serwisu.