Portal Turystyczny Słoneczna Polska

Pobierz Flash Player aby wyświetlić baner.

Agroturystyka Zacisze u Anny - Puszcza Białowieska, Narew

Agroturystyka  Podlasie - Puszcza Białowieska

17-210 Narew, Hajdukowszczyzna 12

Telefon  504-421-046
Dzwoniąc powołaj się na portal SlonecznaPolska.pl
Kontakt e-mail Wyślij zapytanie  Wyślij do znajomego Wyślij znajomemu
www http://www.zaciszeuanny.narew.gmina.pl

CHARAKTERYSTYKA:
pokoje na Podlasiu, noclegi w Puszczy Białowieskiej, pokoje nad rzeką Narew, agroturystyka na Podlasiu, noclegi Puszcza Białowieska, agroturystyka w Puszczy Białowieskiej, rzeka Narew, Hajdukowszczyzna noclegi
Piktogramy
Łazienka przy pokoju Plac zabaw Plaża Parking Telewizja Wyżywienie

Daj nam plusa

» CENNIK OFERTY WYPOCZYNKU «

USŁUGA CENA INFO
NOCLEGI
 cena noclegu od 40.00  do 60.00 zł/doba
 wynajęcie całego domku od 220.00  do 400.00 zł/doba
 Zniżki dla dzieci (dzieci do lat 7 - 50%; dzieci w wieku 7-12 lat - 30%) -  
O cenie decyduje ilość osób i czas pobytu
Zniżki dla dzieci (dzieci do lat 7 - 50%; dzieci w wieku 7-12 lat - 30%)
Doba pobytu rozpoczyna się o godz. 15.00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godz. 11.00 w dniu wyjazdu.

» INFORMACJE O OBIEKCIE «

Gospodarstwo agroturystyczne „Zacisze u Anny” funkcjonuje od maja 2008 roku. Położenie w malutkiej wsi Hajdukowszczyzna, w otoczeniu pięknych lasów Puszczy Białowieskiej, nad rzeką Narew sprawia, iż jest jednym z najpiękniejszych miejsc na ziemi. To wymarzone, idealne miejsce odpoczynku, z prawdziwą podlaską kuchnią i podlaskim klimatem. Właścicielka gospodarstwa Anna Czerniakiewicz dba o to, by „jej turyści” spędzili czas na odpoczynku, poznali historię królewskich polowań i Puszczy Białowieskiej, tutejsze obrzędy, obyczaje oraz zachwycili się wielokulturowością i folklorem naszego regionu.

Nasze gospodarstwo oferuje gościom dwa nowoczesne i funkcjonalne domki, w których można wygodnie i spokojnie odpocząć. Amatorzy turystyki aktywnej mogą wykorzystać niezwykle atrakcyjne położenie miejscowości Hajdukowszczyzna: bliskość oraz otoczenie puszczańskich lasów. Jest to doskonałe miejsce zarówno do czynnego jak i biernego wypoczynku. Można tu uprawiać aktywną turystykę rowerową, kajakową, pieszą lub konną, jak również relaksować na łonie natury. Marzymy, by nasza kwatera agroturystyczna zyskała miano wzorcowej. Wciąż staramy się podnosić swoją wiedzę oraz jakość naszych usług.

Sukcesem naszego gospodarstwa jest bez wątpienia akceptacja społeczna podjętych działań na rzecz rozwijania agroturystyki i promocji malutkiej wsi Hajdukowszczyzna. Wielkim uhonorowaniem, a zarazem osobistą satysfakcją jest powierzenie nam prowadzenia, na bazie naszego gospodarstwa agroturystycznego, zajęć eksperckich dla młodzieży ze szkół ponadgimnazjalnych z województwa podlaskiego.

Do dyspozycji turystów gospodarstwo oferuje:
 • wspaniały, funkcjonalnie urządzony drewniany dom z 8 miejscami noclegowymi - DOMEK BAJECZNY,
 • do dyspozycji gości dodatkowy domek z sauną - DOMEK NAD STAWEM,
 • ponad hektar doskonale zagospodarowanej i ogrodzonej posesji,
 • oczko wodne oraz zarybiony staw,
 • sad ze starymi odmianami drzew,
 • ogród ziołowo-warzywny (ekologiczna żywność z własnych upraw),
 • ognisko oraz grill,
 • boisko do siatkówki oraz plac zabaw dla dzieci,
 • możliwość wypożyczenia rowerów,
 • możliwość obejrzenia prywatnych zbiorów rękodzieła ludowego.
Na życzenie gości gospodyni przygotowuje również posiłki, pyszne obiadokolacje. Dominuje tutaj kuchnia regionalna, a także dania z dziczyzny - na specjalną prośbę gości. Dzięki dobrze wyposażonej kuchni istnieje też możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków.

» DODATKOWE INFORMACJE «

DOMEK BAJECZNY
Parter:
 • salon z kominkiem (TV, stół na 8 osób, ławy, rozkładana kanapa), 
 • łazienka (wanna, WC, umywalka),
 • korytarz,
 • kuchnia (lodówka z zamrażarką, czajnik, blat ceramiczny, naczynia, garnki, sztućce),
 • zadaszony taras z meblami ogrodowymi.
Piętro:
 • pierwsza sypialnia (2 łóżka podwójne),
 • druga sypialnia (1 łóżko podwójne, 2 pojedyncze),
 • łazienka (WC, umywalka, kabina prysznicowa).
Poddasze: 2 materace

DOMEK NAD STAWEM
Parter:
 • salon z kominkiem,
 • kuchnia (kuchenka gazowa, lodówka, czajnik, naczynia, garnki ,sztućce),
 • łazienka (WC, umywalka, kabina prysznicowa).
Piętro z dwoma pokojami wypoczynkowymi

» ATRAKCJE «

Hajdukowszczyzna położona jest w Gminie Narew w południowo – wschodniej części województwa podlaskiego, w pobliżu drogi krajowej Białystok – Białowieża, w obrębie Puszczy Białowieskiej. Miejscowość oferuje gościom czyste środowisko, spokój i bliski kontakt z naturą oraz staropolską, wiejską gościnność. Miejscowość stanowi niezwykle atrakcyjne połączenie atutów wynikających z bliskości rzeki oraz otoczenia lasów. Jest to doskonałe miejsce zarówno do czynnego jak i biernego wypoczynku. Można tu uprawiać aktywną turystykę rowerową, kajakową, pieszą lub konną, jak również relaksować na łonie natury.

Hajdukowszczyzna znajduje się w bliskim sąsiedztwie miejscowości Narew, która jest największą miejscowością oraz siedzibą władz gminy. Powstanie Narwi - dawnej osady portowej nad rzeką Narew, datuje się na 1421 rok. Obecnie jest to malownicza miejscowość posiadająca wspaniałą przyrodę, zabytki, ale też liczne, prężnie działające zakłady pracy, w których zatrudnienie znajdują mieszkańcy gminy.

Niewątpliwym i głównym walorem gminy jest wspaniale zachowane środowisko naturalne. Ponad trzydziestokilometrowy odcinek doliny rzeki Narew przebiega praktycznie przez środek granic administracyjnych gminy i jest jedną z najlepiej zachowanych dolin rzecznych w Polsce.

Drugim równie ważnym elementem środowiska naturalnego Gminy Narew są lasy Puszczy Białowieskiej.  Występują tu liczne zwierzęta chronione, m.in.: jeż, kret, zając bielak, wiewiórka, bóbr, wilk, ryś, wydra, gronostaj, łasica oraz oczywiście król Puszczy – żubr.

Przez Gminę Narew przebiega rowerowy Podlaski Szlak Bociani – pierwszy markowy produkt turystyczny w Polsce. Drugim ważnym szlakiem turystycznym jest Szlak Świątyń Prawosławnych, promujący architekturę oraz kulturę prawosławia na ziemi podlaskiej.

Podczas wycieczek po gminie na uwagę zasługują stare XIX-wieczne obiekty sakralne tj. kościół, cerkwie, kapliczki oraz przydrożne krzyże i stare cmentarze.

Innym, ale już bardzo znanym produktem turystycznym gminy jest  Kraina Otwartych Okiennic. Krainę tworzą trzy unikatowe pod względem architektonicznym wsie: Trześcianka, Soce i Puchły, których cechą charakterystyczną jest bogata dekoracja snycerska w formie nadokienników i podokienników, okiennic i wiatrownic.

» MAPA «

NUMER OFERTY: 1630

© Informacje oraz zdjęcia zawarte na tej stronie chronione są prawem autorskim należącym do ogłoszeniodawcy i  zostały umieszczone przez ogłoszeniodawcę lub za jego zgodą.


UWAGA: Informacje zawarte na stronie nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

© 2010-2011 SlonecznaPolska.pl
Słoneczna Polska
STRONA GŁÓWNA | KONTAKT | STRONY I REKLAMA NA PORTALU | ZALOGUJ DO USŁUG | REGULAMIN | . |

SlonecznaPolska.pl to Portal Turystyczny, w którym bardzo szybko odnajdziecie Państwo noclegi (hotele, pensjonaty, agoturystyka, apartamenty, pokoje gościnne, domki, ośrodki wypoczynkowe, wille, kwatery prywatne) oraz oferty aktywnego wypoczynku w każdym regionie Polski.
Jeżeli chcą Państwo aby Państwa obiekt noclegowy został zauważony - skorzystajcie z naszego serwisu.